درباره الکار ایسیو

مجموعه آموزشی الکار برگزار کننده دوره های تخصصی برق خودرو فعالیت آموزشی خود را از سال 1387 به صورت تخصصی شروع کرده است. ما در مجموعه الکار، انواع آموزش های تخصصی برق خودرو از جمله آموزش صفر تا صد ایسیو خودرو را به صورت تضمینی ارائه می‌دهیم.

کلاس ها شامل دو بخش تئوری و کارگاهی هستند تا کارآموزان ما بتوانند به صورت تخصصی خودرو را عیب یابی کرده و مشکلات خودرو را به بهترین شکل ممکن حل نمایند. از دیگر فعالیت های مجموعه الکارمیتوان به ارائه خدمات تعمیرات ایسیو خودرو اشاره کرد. تیم فنی مجموعه الکار، خدماتی همچون تعمیر و نگهداری ایسیوهای خودرو را به صورت حرفه ای و تخصصی ارائه میدهند. تیم ما با استفاده از تکنولوژی‌های روز و تجهیزات پیشرفته، با کیفیت بالا و با نگاهی به مشکلات موجود، به ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات خودرو می‌پردازد.

چرا مجموعه الکار؟

در مجموعه الکار هدف ما ارائه بهترین کیفیت و بروزترین متد آموزشی برق خودرو به  کاراموزان عزیز است. کلیه دوره‌های آموزشی  با تجهیزات کامل آموزشی هم به صورت تئوری و هم به صورت کارگاه‌های عملی برگزار می‌شوند تا کارآموزان عزیز اعتماد به نفس و علم لازم برای کار عملی را یاد بگیرند. تیم ما از متخصص‌های برجسته و دارای تجربه در زمینه خودرو تشکیل شده است تا با همکاری و دانش خود کارآموزان خبره و حرفه‌ای را آموزش دهند. از ویژگی‌های کلاس‌های آموزشی الکار می‌توان به در نظر گرفتن خوابگاه رایگان برای کارآموزانی که از راه دور تشریف میارن اشاره کرد. همچنین کاراموزان الکار می‌توانند به صورت مادام العمر از خدمات پشتیبانی و بازآموزی مجموعه استفاده نمایند. در پایه دوره آموزش‌ها به کارآموزان مدرک معتبر QAL انگلستان و مدرک مجموعه الکار داده می‌شود.