شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:30 صبج لغایت 5:30 بعد از ظهر

مرکز تعمیرات ایسیو و برق خودکار الکار آموزش تعمیرات ایسیو - آموزش تعمیرات برق خودرو - آموزشگاه اِلِکار

آموزشگاه الکار

آنچه لازم است درباره آموزشگاه الکار بدانید :

آموزشگاه الکار یکی از آموزشگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی در زمینه آموزش تعمیرات خودرو محسوب می‌شود که با دارا بودن نیروها و کادر متخصص و همچنین به کار گیری ابزار و تکنولوژی‌های روز دنیا توانسته است در زمینه آموزش تعمیرات تخصصی خودرو بسیار خوش بدرخشند و نام خود را در میان رقیبان بالا نگه دارد.
اساتید بسیار ماهر و توانا در این مجموعه به شما کمک می‌کنند که در کمترین زمان ممکن و استفاده از آموزش‌ها و دوره‌های این آموزشگاه به فردی حرفه‌ای در زمینه مورد نظر خود تبدیل شده و شروع کسب و کار کنید. این آموزشگاه مجهز به ابزارها و تکنولوژی‌های روز دنیا می‌باشد که در زمینه تعمیرات و آموزش از آن‌ها نهایت استفاده می‌شود.
یکی از مزایای آموزش دیدن در آموزشگاه الکار این است که این مرکز دانش آموختگان خود را رها نمی‌کند و به صورت مادام‌العمر به آن‌ها مشاوره می‌دهد و در صورت پیدا نکردن شغل آن‌ها را در یافتن شغلی مناسب کمک می‌کند. آموزش دیدن در این مجموعه بسیار کم‌هزینه‌تر از سایر مجموعه ها می باشد و شروع می کنید به‌راحتی با پرداخت هزینه‌ای بسیار اندک آموزش های لازم خود را در این مجموعه ببینید و در مدتی بسیار اندک و فردی حرفه‌ای در زمینه مورد نظر خود تبدیل شده و به راحتی وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.

چرا آموزشگاه الکار؟

همواره به دلیل دریافت هزینه کمتر این مرکز نسبت به سایر مراکز و همچنین کادر متخصص و اساتید حرفه‌ای و فوق حرفه‌ای در زمینه تعمیرات که می‌توانند در کمترین زمان ممکن آموزش‌های خود را به شما انتقال دهند و ابزار و تکنولوژی‌های موجود در این مرکز موجب شده‌است که توجه بسیاری از افراد به این مرکز جلب شده و بسیاری از افراد مشتاق یادگیری در این مرکز باشند.

به دلایل و مزایای بسیار زیاد آموزش در این مرکز می باشد که نام الکار و آموزشگاه الکار بر سر زبان‌ها افتاده است.