شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:30 صبج لغایت 5:30 بعد از ظهر
 دستگاه پروگرامر

دستگاه پروگرامر

دستگاه پروگرامر به دستگاهی اطلاق میشود که با کمک کامپیوتر یا به تنهایی قادر به انتقال برنامه یا تغییر تنظیمات یک قطعه الکترونیکی میباشد.
دستگاه پروگرامر یکی از ابزارهای بسیار ضروری برای تعمیرات ایسیو خودرو محسوب میشود که به وسیله این ابزار شما می توانید آی سی های مختلف در ECU را پروگرام کنید. این دستگاه دارای انواع و اقسام مختلفی بوده که هر یک از آن‌ها ویژگی‌ها و خواص خاص خود را دارند. 

پروگرامر 7 پروگ

این پروگرامر دارای ویژگی های مختلفی مانند: قابلیت دانلود و تبدیل ایسیو با کانکتور عیب یاب، قابلیت ارتقا، قابلیت برنامه ریزی و کار با نرم افزار و … میباشد. این پروگرامر به دلیل داشتن خواص و مزایای ویژه بسیار مورد توجه قرار گرفته و استفاده میشود. همچنین این پروگرامر هزینه مناسبی داشت و به راحتی قابل خریداری است.

ملاک های انتخاب یک پروگرامر مناسب چیست؟

قیمت یکی از ارکان مهم خرید یک محصول محسوب می شود به همین دلیل ما شاهد رشد روزافزون خرید محصولاتی هستیم که از قیمت مناسبی برخوردار هستند. از دیگر ملاک‌های انتخاب یک پروگرامر مناسب می‌توانیم به سرعت آن اشاره نماییم. سرعت بالای یک پروگرامر می‌تواند در انجام کار در کمترین زمان ممکن بسیار موثر باشد. روش برنامه‌ریزی پروگرامر نیز یکی دیگر از ملاک های انتخاب آن محسوب می شود. 

امکانات جانبی، قاب و بدنه، زیف سکوت نیز از دیگر عوامل مؤثر در انتخاب پروگرامر محسوب می شوند. 

پروگرامرهای یونیورسال و پروگرامرهای تخصصی در گروه اصلی از پروگرامر ها محسوب میشود به هر یک از آن‌ها دارای خواص و مزایای خاص خودش می‌باشد. 

پروگرامرهای یونیورسال تقریباً برای تمامی قطعات مورد استفاده قرار می‌گیرد اما پروگرامرهای تخصصی برای قطعات مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیرگاه تخصصی برق خودرو ایسیو و الکار 

تعمیرگاه تخصصی برق خودرو ایسیو و الکار به عنوان یکی از مراکز تخصصی در زمینه آموزش و تعمیرات انواع و اقسام خودروها محسوب می‌شود که ما دارا بودن نیروها و کادر متخصص در زمینه آموزش و تعمیرات توانسته است خدمات ارزنده ای را به مشتریان عزیز ارائه دهد و موجب رضایت هرچه بیشتر آن‌ها شود. در این مرکز با استفاده از دستگاه پروگرامر سعی در انتقال اطلاعات و یا تنظیم برنامه‌های الکتریکی مورد نیاز می‌باشند. 
این مرکز و دارا بودن وسایل و تکنولوژی روز دنیا توانسته است بالاترین سطح خدمات را ارائه داده و رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نماید.

هزینه تعمیرات و آموزش در این مرکز بسیار مناسب‌تر از سایر مراکز بوده و شما به راحتی می‌توانید در کمترین زمان ممکن با مراجعه به این مرکز مشکلات پیش‌آمده برای خودرو خود را رفع نموده و یا در زمینه آموزش‌های مورد نیاز ماهر شوید.این مرکز همچنین در زمینه فروش قطعات خودرو با کمترین قیمت ممکن نیز توانسته است بسیار موفق عمل کرده و توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید.

در این مرکز با به کارگیری دستگاه پروگرامر و سایر دستگاه‌ها سعی در ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ممکن و هزینه ای مناسب دارند. 
بنابراین اگر خودرو شما نیز دچار اختلال عملکرد شده و یا می‌خواهید در زمینه تعمیرات خودرو آموزش ببینید می‌توانید به‌راحتی به این مرکز مراجعه کرده و با هزینه مناسب خودروی خود را تعمیر و یا آموزش‌های مورد نیاز خود را ببینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *